Podejmujemy trudne tematy w zależności od wszechstronnych potrzeb klienta

Serwis AGAEX to firma zajmująca się na co dzień szeroko pojętym serwisem technicznym dla klientów sieciowych. Dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej wykonywać realizacje zleceń w zakresie obsługi technicznej dla sieci komercyjnych, zakładów produkcyjnych, wojskowych, nieruchomości biurowych i innych. Każdego dnia staramy się budować z naszymi kontrahentami trwałe relacje oparte na zaufaniu, świadcząc jak najwyższą jakość usług oraz spełniać indywidualne oczekiwania.

Dowiedz się więcej
granice Polski

Oferujemy szeroko pojęty serwis techniczny na terenie całej Polski.

Nasza obsługa techniczna pomaga osiągnąć wiele korzyści, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności rozwiązań i obniżenia kosztów w Twojej firmie.

Współpracę z naszymi klientami usprawnia własne oprogramowanie, pozwalające na koordynację usług od momentu przyjęcia, poprzez wybór i zlecenie technikowi, zdalny nadzór oraz zamknięcie zlecenia, po rozliczenie wykonanych prac.

Chcąc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów sieciowych, świadczymy kompleksowe usługi elektryczne, budowlane, hydrauliczne oraz ślusarskie. Wykonujemy również montaż i serwis urządzeń, a także systemów elektronicznej komunikacji wizualnej. Organizujemy również wszelkiego rodzaju akcje zbiorcze, pozwalające na zabezpieczenie określonego obszaru w tym samym czasie, co zdecydowanie zmniejsza obciążenie organizacyjne. Dodatkowo, zajmujemy się również realizacją serwisów specjalnościowych, jak np. montaż rolet zewnętrznych, naprawa klimatyzacji czy wymianę szyb w oknach. Oczywiście to nie wszystko!

Posiadamy siatkę zaufanych podwykonawców w całym kraju, dzięki czemu czas oczekiwania na realizację zgłoszenia jest krótki. Staramy się maksymalnie wpływać na aspekty związane z ochroną środowiska, między innymi oszczędzając energię elektryczną czy też współpracując z lokalnymi specjalistami, którzy nie muszą przemierzać setek kilometrów każdego dnia, by dotrzeć na realizację zgłoszenia.

Historia firmy

2009

Początki działalności serwisowej z klientem sieciowym

2012

Rozpoczęcie pracy na wewnętrznej platformie do obsługi zleceń

2014

Rozszerzenie oferty na całą branżę

2016

Utworzenie spółki z o.o.

2018

Rozwój biura koordynacji i podział na 2 zespoły

2020

Nowa siedziba

Chcesz dowiedzieć sie więcej?

skontaktuj się z nami
Promujemy i wspieramy sport. Pomagamy najmłodszym rozwijać pasje i prowadzić zdrowy tryb życia
Jesteśmy partnerem Poznańskiego Biegu im. O. Józefa Jońca SP, który jest jednym z największych w Wielkopolsce biegów w którym udział biorą wszystkie pokolenia
Pamiętając o najbardziej potrzebujących w spieramy inicjatywy takie jak Szlachetna Paczka
Pomagamy kiedy tylko możemy a Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy jest do tego wspaniałą okazją!
Wspieramy naszych sąsiadów z  Ukrainy
Podejmujemy działania mające na uwadze dobro środowiska, między innymi instalujemy stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Współpraca pozwala osiągać lepsze efekty
dlatego działamy w grupie razem z:

logo FRAMlogo CCOT

Jesteśmy EKO!

Codzienne wpływanie na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego oraz równomierny podział dóbr to wartości, które promujemy dając przykład swoim działaniem. Konieczność ochrony naszej planety jest niepodważalna i powinna być bliska każdemu człowiekowi, a więc również pracownikowi i właścicielowi firmy niezależnie od jej wielkości.

Dowiedz się, jak współpraca z nami pomoże zminimalizować zanieczyszczanie środowiska.

dowiedz się więcej