Aktualności

2023-12-11

Serwis klimatyzacji HVAC: Kluczowe kroki i korzyści

Systemy HVAC (Heating, Ventilation, and Air Conditioning) odgrywają niezwykle istotną rolę w zapewnianiu odpowiednich warunków komfortu termicznego i jakości powietrza w budynkach. Aby utrzymać optymalną wydajność tych systemów, regularny serwis klimatyzacji HVAC jest nieodzowny. W tym artykule omówimy, czym dokładnie jest serwis HVAC i jakie korzyści niesie dla użytkowników.

czytaj więcej

Poprawne przeprowadzenie fit-out i re-fit-out nieruchomości komercyjnej - o czym warto pamiętać?

Fit-out i re-fit-out nieruchomości komercyjnych są procesami nieodłącznymi dla wielu firm i przedsiębiorstw. Bez względu na to, czy planujesz wynająć nową przestrzeń, czy dostosować istniejącą do nowych potrzeb, ważne jest, aby przeprowadzić te prace w odpowiedni sposób. Oto kilka istotnych kwestii, o których warto pamiętać przy planowaniu i realizacji fit-out i re-fit-out nieruchomości komercyjnej.

czytaj więcej

Legalizacja wag w 2023 - o czym warto pamiętać?

Ważenie jest nieodłącznym elementem wielu dziedzin naszego życia. Od przemysłu spożywczego po medycynę, precyzyjne pomiary są niezwykle istotne. Dlatego legalizacja wag odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wiarygodności i dokładności tych narzędzi. Oto kilka istotnych kwestii, o których warto pamiętać w kontekście legalizacji wag.

czytaj więcej

Serwis techniczny obiektów dla klientów sieciowych - czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Serwis techniczny dla klientów sieciowych to kompleksowa obsługa techniczna budynków i obiektów, w których funkcjonują różne firmy sieciowe, realizowana przez zespół specjalistów. Ich zadaniem jest zapewnienie ciągłej i bezawaryjnej pracy systemów, urządzeń i instalacji technicznych w budynkach, które są podstawą sprawnego funkcjonowania firm. Co jeszcze kryje się pod nazwą serwisu technicznego? Wyjaśniamy w artykule.

czytaj więcej

Przegląd instalacji elektrycznej. Przewodnik krok po kroku

Przegląd instalacji elektrycznej to ważny element dbałości o bezpieczeństwo w każdym budynku. Zgodnie z przepisami prawa, przegląd taki należy przeprowadzać co pewien czas, w zależności od rodzaju i przeznaczenia obiektu. W tym artykule przedstawimy krok po kroku, jak przebiega taki przegląd.

czytaj więcej

Facility management: Poznaj kluczowe aspekty obsługi technicznej nieruchomości

Obsługa techniczna nieruchomości to proces, który ma kluczowe znaczenie dla utrzymania budynku w ciągłej sprawności i zapewnienia bezpieczeństwa dla jego użytkowników. Wraz z rozwojem technologii i rosnącymi wymaganiami dotyczącymi standardów budowlanych, obsługa techniczna staje się niezbędna dla każdej nieruchomości. W tym artykule dowiesz się, czym dokładnie jest obsługa techniczna nieruchomości, kto za nią i jakie są jej kluczowe aspekty.

czytaj więcej

Podsumowanie roku 2022 i plany na 2023

Ubiegły rok okazał się intensywnym czasem, ale też pełnym sukcesów. Udało nam się sfinalizować kilka większych inwestycji, rozpocząć nowe współprace i otworzyć na nowe branże. Powiększyliśmy też nasz zespół i sieć specjalistów. To właśnie stały rozwój rok do roku pozwala nam tworzyć organizację, z której jesteśmy dumni i świadczyć kompleksowe usługi serwisu technicznego dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

czytaj więcej

Świąteczne życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pragniemy złożyć Naszym klientom i wykonawcom serdeczne życzenia, dużo radości, uśmiechów oraz mnóstwa pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

czytaj więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o przeglądzie kotłów w Twoim obiekcie

Przeglądy pieców to jedna z kluczowych akcji, jakie wykonujemy w okresie przedzimowym. Klienci zgłaszają się do nas z taką potrzebą, a my dbamy o to, aby cały proces przebiegał sprawnie i wygodnie dla obu stron, tj. klientów i serwisantów. Naszym zadaniem jest, aby w przeciągu od dwóch do trzech miesięcy zlokalizować odpowiednie osoby, które są wyspecjalizowane w usłudze i zapewnić jakościowy przegląd wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Opowiada ekspert Paweł Bienert - Kierownik Serwisu

czytaj więcej

5 powodów, dla których regularne przeglądy kotłów są tak ważne

Niektórzy twierdzą, że o kocioł należy dbać tak samo, jak o samochód. I mają rację - kotły, podobnie jak inne silnie eksploatowane urządzenia podlegają zużyciu. Regularne i dokładne przeglądy to najlepszy sposób na wykrycie usterek w momencie, w którym nadal masz czas na ich naprawę. Zbliżająca się jesień i idący za nią sezon grzewczy to już ostatni dzwonek na ocenę sprawności instalacji gazowej i ewentualne naprawy. Z czym więc wiąże się taki serwis i jak wykonać go poprawnie?

czytaj więcej

Maszynowe mycie posadzek - wszystko co musisz wiedzieć

W zależności od charakteru obiektu, posadzki poddawane są różnym szkodliwym działaniom. Ruch pojazdów i wózków widłowych, oddziaływanie piachu, soli, czy też nieodpowiednio dobranych środków chemicznych - to tylko niektóre z czynników. Lista jest niemal nieskończona, a kondycja powierzchni stale wystawiona na próbę. Regularne czyszczenie posadzek metodami dopasowanymi do materiału z jakiego składa się powierzchnia i intensywności jej eksploatacji pozwoli utrzymać jej dobry stan przez długie lata

czytaj więcej

Jak zadbać o czystość lokalu? - Niezawodna Checklista

Eleganckie, wysprzątane wnętrza, lśniące posadzki, czyste logo i przejrzyste witryny to podstawa dobrego efektu. Jako właściciel lokalu musisz wiedzieć, że dbanie o czystość tych elementów to nie tylko troska o estetykę. Utrzymanie techniczne obiektu wiąże się z zapewnieniem komfortu i bezpieczeństwa osobom w nim przebywającym, uniknięciu poważniejszych usterek, budowaniu świetnego wizerunku w oczach klientów, a także w długim okresie - zysk i oszczędności. 

czytaj więcej

Serwis 24 AGAEX jak co roku wspiera Szlachetną Paczkę

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. Serwis24 AGAEX również wspiera i pomaga potrzebującym przyłączając się do akcji.

czytaj więcej