Digital signage

Regularnie inwestując w reklamę lub też poszerzenie swoich usług, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań konsumenta podejmujemy działania z zakresu digital signage. Obsługując kompleksowo to medium dostarczamy dla klientów szereg innowacyjnych rozwiązań oraz opiekę nad nimi przez cały proces od wdrożenia.

dowiedz się więcej
granice Polski

Niezależnie, czy instalacja systemów digital signage miałaby się odbywać w jednym punkcie czy też w całej sieci – wykonamy je na terenie całej Polski.

dłoń naciskająca palcem na przycisk

Oferujemy montaż i serwis urządzeń oraz systemów elektronicznej komunikacji wizualnej.

dłoń z kciukiem w górze

Zapewniamy niezbędną pomoc przy kioskach sprzedaży, ekranach multimedialnych, menuboardach, monitorach reklamowych czy też kasach samoobsługowych.

Nasi klienci mogą być pewni, że ich nowatorskie rozwiązania czy też sposoby na dotarcie do swoich klientów będą działały bez zarzutu, a w przypadku ewentualnej awarii nasi specjaliści w krótkim czasie przyjadą naprawić usterkę. Po montażu dokonujemy również instalacji oprogramowania oraz sprawdzamy, czy wszystko działa poprawnie, by nasi klienci nie musieli się martwić kwestiami technicznymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi

elektryczne

więcej

budowlane

więcej

hydrauliczne

więcej

ślusarskie

więcej

digital
signage

więcej

utrzymanie
czystości

więcej

serwisy
specjalistyczne

więcej

akcje
zbiorcze

więcej