Serwisy specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziesz również serwisy specjalistyczne, dzięki którym pomagamy w stworzeniu jak najbardziej sprzyjającego środowiska do pracy, by pracownicy mogli pracować w czystych oraz odpowiednio dostosowanych warunkach.

dowiedz się więcej
płatek sniegu

Wykonujemy kompleksowe czynności związane z przeglądami pieców CO, a także serwisem oraz konserwacją klimatyzacji, by zapewnić Twoim pracownikom odpowiedni komfort termiczny

klucz i śrubokręt

Oferujemy wymianę i modernizację rozdzielni elektrycznej, maszynowe czyszczenie posadzek czy też montaż nowych szyb w oknach oraz drzwiach.

kalendarz

Wykonujemy akcje zbiorowe, by w jak najkrótszym czasie i na jak największym obszarze wykonać serwis lub konserwację wskazanych elementów.

Zajmujemy się montażem oraz serwisem rolet antywłamaniowych, które zabezpieczą Twój lokal. Oferujemy również wsparcie w przystosowaniu miejsca pracy do warunków sanitarnych związanych z pandemią COVID – montaż osłon, dozowników na wpływ dezynfekujący, dezynfekcję i ozonowanie pomieszczeń.

Idąc z duchem czasu i za potrzebami klientów do oferowanych usług włączyliśmy instalacje stacji ładowania pojazdów elektrycznych .

Chcesz dowiedzieć się więcej?
skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi

elektryczne

więcej

budowlane

więcej

hydrauliczne

więcej

ślusarskie

więcej

digital
signage

więcej

utrzymanie
czystości

więcej

serwisy
specjalistyczne

więcej

akcje
zbiorcze

więcej