Usługi elektryczne

Energia elektryczna, szczególnie dla firm sieciowych, jest podstawowym aspektem, umożliwiającym sprawne prowadzenie działalności. W związku z tym warto na co dzień współpracować z fachowcem, który w razie awarii lub konieczności wymiany niektórych elementów, kompleksowo zajmie się obsługą techniczną.

dowiedz się więcej
granice Polski

Usługi elektryczne są wykonywane na terenie całej Polski przez naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów.

żarówka

Bez problemu zajmiemy się kompleksowo montażem, wymianą lub naprawą elementów systemu oświetleniowego.

klucz i młotek

Wykonujemy również modernizację istniejących instalacji, usuwanie wszelkich awarii czy też okresowe przeglądy techniczne.

kalendarz i zegar

W celu sprawdzenia bezpieczeństwa oraz odpowiedniego działania instalacji elektrycznych konieczne są ich regularne pomiary, które są wykonywane przez naszych serwisantów raz w roku oraz raz na 5 lat.

Nasi fachowcy podczas wykonywania usług elektrycznych weryfikują stany obiektów również pod kątem zużycia energii. W związku z tym każdego roku wymieniamy kilka, a nawet kilkanaście tysięcy punktów światła na led, co przyczynia się nie tylko do obniżenia rachunków za prąd, ale również ma bezpośredni wpływ na ochronę środowiska.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi

elektryczne

więcej

budowlane

więcej

hydrauliczne

więcej

ślusarskie

więcej

digital
signage

więcej

utrzymanie
czystości

więcej

serwisy
specjalistyczne

więcej

akcje
zbiorcze

więcej